Оголошено конкурс на участь у “Школі молодого агрополітика”

Запрошуємо талановитих, активних та цілеспрямованих студентів, аспірантів і молодих науковців, які цікавляться питаннями розвитку аграрного сектора України, узяти участь у конкурсному відборі на «Школу молодого агрополітика», яка відбудеться 5–6 червня 2015 року в м. Київ

Проект проводиться ГО «Ліга інтернів» за ініціативи інтернів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у партнерстві з Проектом USAID АгроІнвест та Благодійним фондом Богдана Гаврилишина з метою надання можливості активній молоді підвищити рівень своїх знань у сфері сільського господарства й агробізнесу та сприяти формуванню нових лідерів у надзвичайно важливій аграрній галузі економіки України.

Лектори Школи – відомі українські та зарубіжні політики, бізнесмени, громадські діячі й науковці.

Учасниками «Школи молодого агрополітика» стануть 30 найкращих студентів, аспірантів і молодих науковців аграрних вузів і науково-дослідних інститутів з різних областей України віком від 21 до 30 років.

Зверніть увагу, що протягом другого дня Школи учасники будуть працювати у п’яти групах над розробкою пропозицій до Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період 2015–2020 рр.:

  1. земельна реформа,
  2. доступ до фінансування для сільськогосподарських виробників,
  3. дерегуляція в агропромисловому комплексі,
  4. державна підтримка та оподаткування у сфері сільського господарства,
  5. розвиток сільських територій.

Із Стратегією можна ознайомитися тут.

Для участі в конкурсному відборі просимо заповнити електронну форму до 12.00 22 травня 2015 року (п’ятниця).

Результати конкурсу будуть оголошені 26 травня 2015 року.

Участь у «Школі молодого агрополітика» є безкоштовною. Організатори покривають витрати на проїзд (у розмірі до 400 грн), на проживання та харчування.

За довідками звертайтеся:

agroschool.ua@gmail.com
095-184-11-61 (Інна)
050-934-73-64 (Катерина)
093-430-40-90 (Антон)

Джерело: http://interns.org.ua/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-shkoli-molodogo-agropolityka

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори