Оновлення триває

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” за грантом «Відродження вищої аграрної освіти на Сході України» підрозділи Луганського національного аграрного університету отримали наступну партію нового обладнання для викладачів, студентів, а також для управління навчальним процесом.

Серед обладнання – ноутбуки та комп’ютери, роутери, оргтехніка, міжмережеві екрани та програмне забезпечення. Отримане обладнання допоможе університету надавати більш якісні освітні послуги студентам, а також значно розширить можливості викладацького складу. Бюджет другої поставки в рамках діючого гранту з університетом – 1 млн. 780 тис. грн.

Нове обладнання поліпшить якість дистанційного навчання та дистанційної роботи працівників, розширить можливості наукових співробітників та їх доступ до світових наукових баз даних, надасть інструменти для створення промо- та агітаційних матеріалів для абітурієнтів та розширить можливості для вступної кампанії. Наприклад, Аграрний коледж ЛНАУ в Іллінівці Донецької області отримає обладнання для супутникового інтернету, щоб покращити швидкість і якість з’єднання із сервером університету.

“Більшість наших викладачів працювала на власних ноутбуках, зараз вони матимуть робочі. Також комп’ютери оновимо в усіх п’яти підрозділах нашого університету в Донецькій і Луганській областях. Деяким комп’ютерам було по десять років, на них неможливо було працювати. Також за цим грантом отримаємо ліцензійне програмне забезпечення, придбати таке навчальний заклад не зміг би самостійно. Оскільки наші підрозділи розташовані далеко один від одного, програма електронного документообігу допоможе швидко і якісно комунікувати. А новий сервер допоможе якісно організувати дистанційне навчання”, – розповів директор Центру сучасних освітніх та інформаційних технологій ЛНАУ Іван Різниченко.

Нагадаємо, у квітні ЛНАУ отримав від Проєкту USAID сучасне професійне обладнання та повний спектр спеціалізованих меблів для створення двох сучасних лабораторій- лабораторії ветеринарної медицини та лабораторії харчової промисловості у селі Веселе Старобільського району Луганської області. Загальний бюджет лабораторного обладнання – 847 тис. грн.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори