«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2017»

Луганський національний аграрний університет бере участь у головній події освітньої галузі у Харківщині щорічно, із моменту переміщення. На цей раз винятку не було також, ЛНАУ був присутнім на одинадцятій спеціалізованій міжрегіональній виставці з міжнародною участю: «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2017». Захід проходив у Палаці спорту з 13 по 15 квітня.

Ця виставка – це можливість ознайомлення з досягненнями науково-педагогічних колективів України, перш за все Харківської області та презентація освітніх установ Європи. Саме тут абітурієнти мають змогу пройти тестування за допомогою спеціалістів Харківського обласного центру зайнятості, отримати необхідну інформацію щодо вступної кампанії від представників навчальних закладів та, зорієнтувавшись у великому обсязі пропозицій, зробити свідомий вибір.

Цього року на виставці було присутніми понад 50 учасників із України, а також заклади освіти, агенції та установи Австрії, Польщі, Словаччини, Словенії, США, Чехії, Туреччини та інших країн.

Наш університет на своїй експозиції кожен день представляв різні факультети з відповідними інсталяціями. Кульмінацією, що викликала неабиякий ажіотаж серед відвідувачів, став майстер-клас від факультету ветеринарної медицини – грумінг тварини – болонки Хуана.

Отже, за три неповних роки ЛНАУ став повноправним членом Слобожанського освітнього товариства на Харківській землі! Дякуємо організаторам за гостинність та сподіваємось на плідну співпрацю й надалі.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори