Освіта Слобожанщини-2015

У м. Харкові в листопаді 2015 р. відбулася спеціалізована міжрегіональна виставка за міжнародною участю «Освіта Слобожанщини-2015», в якій прийняв активу участь Луганський національний аграрний університет. Метою виставки було презентувати для широких мас населення міста й області можливості закладів освіти та інших освітянських організацій, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити досягнення науково-педагогічних колективів.

Виставку відвідали значна кількість майбутніх абітурієнтів, яка виявила велику зацікавленість нашим університетом, як майбутнім ВНЗ, де вони можуть отримати якісну, кваліфіковану, фахову вищу освіту.

Ми щиро вдячні організаторам виставки за надану можливість зустрітися із численною аудиторією майбутніх студентів. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю.

Любі абітурієнти! Саме вам, озброївшись знаннями, будувати майбутнє нашої країни. Бажаємо успіхів у визначенні життєвого шляху. Приєднуйся до Луганського національного аграрного університету!!!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори