Освітній центр «Донбас-Україна» ЛНАУ

У Луганському національному аграрному університеті діє Освітній центр «Донбас-Україна», який спрощує процедуру вступу для абітурієнтів із територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Саме тому на початку червня університет мав можливість презентувати себе на загальнодержавному рівні Днів відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені подібні центри. Захід відбувся 01.06.2018 у м. Сєвєродонецьк Луганської області на базі одного з переміщених ВНЗ – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Його організатором був Департамент освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації зі сприяння та ініціативи Міністерства освіти і науки України. Адже допомогти отримати якісну вищу освіту кожній дитині з тієї території – це обов'язок переміщених університетів та держави в цілому. 

Представники ЛНАУ, Денис Олександрович Балдик (старший викладач кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії, канд. екон. наук), Вікторія Олександрівна Мінакова (старший викладач кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії) зустрілися з потенційними абітурієнтами та їх батьками, щоб ознайомити з переліком спеціальностей, за якими здійснюється освітня підготовка в нашому університеті,та розказати про умови вступу, презентувати навчальні, наукові та соціальні досягнення. А головне, заохотити продовжити навчання й отримати гідну освіту в правовому полі рідної держави та запросити до дружньої родини – Луганського національного аграрного університету.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори