Перемога у фотоконкурсі

Викладачі Луганського національного аграрного університету націлюють своїх студентів займати активну громадську позицію та брати відповідальність за власні вчинки. Адже не світ змінює нас, а ми створюємо позитивний простір навколо себе. Цей посил проявляється й у відповідальному ставленні до навчання, до власного здоров’я та до навколишнього середовища. Наприклад, переконаність у проблемі захисту рослин, занесених до Червоної книги, принесла нашій студентці Владиславі Чечеренковій перемогу у фотоконкурсі.

З метою формування в молоді правильного екологічного світогляду та привернення уваги громадськості до проблеми знищення першоцвітів Всеукраїнська екологічна ліга спільно зі Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» та Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» провела фотоконкурс «Первоцвіти у фотооб’єктиві».  Студентка 2 курсу Луганського національного аграрного університету Владислава Чечеренкова стала переможницею у номінації «Вирощуємо первоцвіти на пришкільних ділянках та вдома».  ЇЇ фотографія «Перші проліски, які мі виростили біля нашого будинку» була відзначена першим місцем. Вітаємо Владиславу з перемогою та бажаємо й надалі розширювати екологічну свідомість серед оточення!

Тож, шановне студентство, ми розуміємо, що за вікнами літня спека, але ж весна близько. Це значить, слід нагадати, що першоцвіти занесені до Червоної книги й потребують захисту та дбайливого ставлення. Збережімо ці тендітні прекрасні рослини для нащадків!  Збираймо першоцвіти лише СФОТОГРАФОВАНІ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори