Перемога факультету ветеринарної медицини

У шаленому вирі весняних перемог ЛНАУ просто не встигає висловлювати слова подяки своїм героям. Шановні викладачі та студенти факультету ветеринарної медицини, хоч із запізненням, але прийміть щирі вітання за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із природних, технічних і гуманітарних наук за напрямком «Ветеринарна медицина», що відбувся у м. Дніпропетровськ на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Студенти факультету ветеринарної медицини Кошелюк Анастасія, Прилепська Анастасія, Кіргетова Катерина, під керівництвом кандидата біологічних наук, доцента Масса Анатолія Олексійовича, гідно представили свій університет на цьому конкурсі, посівши І командне місце, і показали найкращий командний результат серед команд 10 вищих навчальних закладів нашої країни.

Відверто дякуємо вам за ваші успіхи, знання, уміння та навички, за працю, наполегливість. За вас!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори