Перший обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні»

Викладачі та студенти ЛНАУ гідно представили університет на першому обласному презентаційному форумі «Живи і працюй в Україні», який відбувся сьогодні, 1️6 жовтня 2019 року, у м. Сєвєродонецьк у Льодовому палаці спорту.

Подібний форум, за підтримки UNDP Ukraine/ПРООН в Україні із відновлення та розбудови миру на Сході, пройшов уперше. Усі охочі мали змогу дізнатися про перелік професій та спеціальностей, які вони можуть опанувати в навчальних закладах Луганщини. Зокрема, представники Луганського національного аграрного університету розповіли присутнім про особливості вступу до навчального закладу та про наявність додаткового набору.

Винятковістю презентації нашого університету стали майстер класи від навчально-наукового інституту ветеринарної медицини та факультету біологічних та харчових технологій. Демонстраційне дослідження морських свинок, а також смачні канапки за рецептурами майбутніх інженерів-технологів харчової промисловості, справді вразили гостей форуму.

Одним словом, форум «Живи та працюй в Україні» був надзвичайно емоційним та корисним!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори