Подорож до країн ЄС

13 квітня студенти, викладачі та співробітники ЛНАУ мали змогу відвідати Німеччину, Польщу, Данію завдяки відео-спогадам студентів, учасників закордонних практик.

13 квітня 2016 року у ЛНАУ відбулася конференція: «Міжнародні практики – важливий крок до майбутньої успішної кар'єри», під час якої студенти: Білобжевський Євген, Духновський Сергій, Мазаєв Олексій, Афанасьєва Кіра, Мєстоіванченко Катерина, Ковальська Євгенія, Харченко Вікторія, Сергієнко Сергій, – презентували свій досвід міжнародного стажування. Висновок один: міжнародні практики – це складно, але це незрівнянний професіональний досвід, це зростання особистості, це найкраща мовна практика, це розкриття кругозору. Це унікальна можливість, якою неодмінно слід скористатися!

На конференції відбулася й презентація програм виробничих практик, які пропонують нові координатори – Громадська організація «Українська асоціація молодих фермерів».

Хочеться порадити кожному студенту: Не втрачайте часу, можливостей! Не бійтеся зміни звичної буденності! Адже міжнародна практика – це незабутня подорож, це щабель до успіху.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори