Посвята у першокурсники ЛНАУ 2020

Щороку наш Університет оновлюється, збагачується талантами, ідеями, ініціативами, креативом, приймаючи до лав першокурсників. Це найбільш очікуваний момент: хто ви і які звершення несете?

16 вересня 2020 року в Університеті та його структурних підрозділах відбулися урочисті посвяти здобувачів освіти нового набору. Одночасно на різних локаціях Луганської та Донецької областей, де університет здійснює свою освітню діяльність, приймали до своєї освітньої родини нових здобувачів.

У Слов’янську в цей день була доволі насичена програма: урочистий захід «Здобувай освіту! Змінюйся! Зростай!» організований та проведений здобувачами освіти й Університету, і коледжу; екскурсія, що передбачала знайомство з кураторами, групами, факультетами/ННІ Університету; первинний інструктаж з користування IT-сервісами та по роботі з особистим кабінетом здобувача, проведено анкетування тощо.

Що ж, шановні абітурієнти 2020, щиро вітаємо вас із новим статусом – здобувача освіти Луганського національного аграрного університету. Бажаємо впевненості, цілеспрямованості, наполегливості й сил дійти до своєї мети та досягти неймовірних висот у житті. Звершень!

 
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори