Пошук майбутніх зірок

Пошук майбутніх зірок

Після урочистої посвяти в університеті пройшло анкетування першокурсників із метою виявлення їх творчих здібностей, лідерського потенціалу та інших талантів і бажань. Результати анкетування приємно вражаючі! До наших лав вступили неймовірно активні, креативні, творчі особистості, які вмотивовані зробити свої студентські роки яскравими та насиченими!

 

Тож, 17 вересня 2020 року відбулися збори ініціативних першокурсників. Проактивний новий набір ЛНАУ познайомився з представниками студентського самоврядування, а також із функціоналом та діяльністю Студентської ради в цілому. Також відбулася презентація університетського «Гайду можливостей».

Одним словом, для нових здобувачів відкрилися двері всіх студентських можливостей та шляхи до реалізації їхніх ідей. Головне, щоб вони не втратили той запал, що мають та спрямували свою енергію в перспективні русла.

 
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори