Презентація програми «Почни кар’єру з МХП»

6 квітня 2017 року відбулася зустріч студентів Луганського національного аграрного університету з представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт» із презентацією програми «Почни кар’єру з МХП».

«Зарплата в конвертах», «доля заробітчанина закордоном», «вагомість трудового досвіду на противагу цінності диплома» – саме ці міфічні страшилки української дійсності руйнує ЛНАУ. Дбаючи про майбутнє своїх студентів, організовує зустрічі з представниками найбільших агрохолдінгів та провідних підприємств України. Зокрема під час зустрічі з представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт» майбутні випускники, молоді спеціалісти, мали змогу переконатися в тому, що:

  • диплом ЛНАУ гарантує роботу на посадах відповідних кваліфікації;
  • випускники нашого університету, будь-якого факультету, затребувані на ринку праці;
  • аграрна освіта запорука добробуту.

Співпраця Луганського національного аграрного університету з ПАТ «Миронівский хлібопродукт» – це привабливі умови для проходження практики, цікаві можливості для студентів старших курсів, гідні перспективи для молодих спеціалістів.

Ця зустріч, по-перше, показала, що в Україні є соціальновідповідальні підприємства європейського рівня, що з радістю візьмуть наших перспективних випускників до свого колективу. Ви маєте право на соціальні гарантії! По-друге, аграрна освіта повернула свою першість. За вами майбутнє! По-третє, час двірників з вищою освітою минув. Поважайте себе, як дипломованого фахівця! Вас лякає переїзд у сільську місцевість? Проте, можливо, урбанізація також канула в лету!

Луганській національний аграрний університет висловлює вдячність ПАТ «Миронівський хлібопродукт» за зустріч. Сподіваємося на плідну та ефективну співпрацю в подальшому.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори