Практична конференція в рамках проекту «Displaced Universities Road Map»

7 квітня 2017 року в Києві в рамках проекту «Displaced Universities Road Map», відбулася практична конференція, партнерами якої стали Посольство США в Україні, ГО Українська Асоціація Дослідників Освіти (УАДО), Координаційний Центр Переміщених Університетів. Організаторами цього заходу були викладачі та науковці з досвідом роботи в провідних навчальних закладах вищої освіти США та Європи. Із метою поглиблення знань та розширення досвіду з інновацій у вищій освіті там був присутній Луганський національний аграрний університет в особі Тетяни Григорівни Фесенко (доц., к.т.н., доцента кафедри будівництва та архітектури).

Під час конференції було розглянуто актуальні питання щодо подальшого розвитку університетів в умовах переміщення, зокрема співпраця з донорськими організаціями (тренер Ігор Цимбалістий має майже 20-річний досвід роботи в міжнародних проектах), фінансування вищої освіти (тренер Ольга Мун, коло дослідницьких інтересів якої торкається освітньої справедливості, зокрема щодо освіти дітей без громадянства та молоді з числа біженців тощо), інформатизація роботи ВНЗ як важливий крок до удосконалення роботи університету в цілому (тренер Сергій Ткаченко, Керівник із розвитку Компанії “Антиплагіат”).

На нашу думку, подібні зустрічі це не тільки можливість обмінятися досвідом, це перш за все спосіб єднання університетів у вирішенні спільних проблем. Під час таких заходів найчастіше й народжуються нові ідеї, плани та задуми, що у перспективі можуть стати темою для обговорення наступних зустрічей. До того ж ця конференція мала й миттєвий результат – договір про співпрацю між Центром інновацій та сталого міжнародного розвитку та компанією «Антиплагіат». Це значить, що програма академічної доброчесності стала доступною для 18 переміщених ВНЗ та 11 наукових установ.

Луганський національний аграрний університет висловлює вдячність організаторам за можливість почути, побачити, поділитись і зрозуміти, що ти не один, за нові перспективи та горизонти.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори