Практичне заняття на підприємстві

18 березня 2016 року – студенти економічного факультету Луганського національного аграрного університету провели практичне заняття на підприємстві «САН ІнБев Україна».

Завдяки вміло побудованому навчальному плану, студенти університету з метою закріплення теоретичних знань, періодично виїжджають на практичні заняття, які проводяться в умовах виробництва. Подібна інноваційна форма практичної підготовки стала найпопулярнішою серед студентства ЛНАУ. Тому хочеться висловити вдячність завідувачу виробничої практики за впровадження та сприяння в організації подібних занять.

Завдяки такому підходу до практичної освіти студенти нашого університету мають змогу отримати не просто, так би мовити, «теоретично-практичні», а дійсні знання та навички, які підкріплено досвідом роботи найсучасніших, по-справжньому європейських підприємств. Тут на виробництві для студентів кожного факультету окремий підхід. Факультет харчових технологій вивчає специфіку технологічного процесу, економічний факультет – особливості виробничого циклу та успішний досвід менеджменту та маркетингу. Необхідно й зазначити про неймовірні враження, спогади та емоції, з якими студенти повертаються з подібних занять.

Ось враження студента 4 курсу менеджменту Сергієнка Сергія: «З точки зору менеджменту та побудови організаційної структури нам, як студентам економістам, було дуже цікаво поспостерігати як лекційний матеріал, який викладають нам в університеті, був втілений у велику систему підприємства, що проходить всі етапи розвитку компанії. Ми ознайомились з вимогами техніки безпеки на виробництві та з побудовою системи контролю якості. Вразили наглядові матеріали, які сприяють формуванню корпоративної етики та культури.

Важливою складовою будь якої ведучої світової компанії є її філософія – «філософія лідера». Філософією лідера є мрія, яку потім втілюють у життя за допомогою економічних законів, механізмів упорядкування і управління організацією та менеджменту господарської діяльності компанії».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори