Практичні заняття в умовах виробництва

Факультет ветеринарної медицини Луганського національного аграрного університету щільно співпрацює з приватними та державними установами Харкова та області. Завдяки вміло побудованому навчальному плану студенти університету з метою закріплення теоретичних знань, періодично виїжджають на практичні заняття, які проводяться в умовах виробництва.

Однією із останніх поїздок було проведення практичних занять по дисципліні «Хвороби риб та бджіл».

Студенти старших курсів відвідали рибгосп та власноруч приймали участь у проведенні епізоотологічного обстеження господарства та відпрацьовували практичні навички щодо клінічного огляду та діагностики захворювань риб інфекційної та неінфекційної етіології.

Керівництво університету висловлює подяку Андрію Петровичу Бевзюку – директору Лиманського державного сільськогосподарського виробничого рибоводного підприємства за надання можливості проведення занять.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори