Практичні заняття на виробництві тривають…

Студенти біолого-технологічного факультету побували на екскурсії на заводі по виробництву комбікормів. ДП «Новопокровський КХП», де змогли на власні очі побачити, як насправді виглядає налагоджена робота з технології виробництва продукції.

І ось такі наші враження:

Шеретов Іван, студент 531 групи: « Знаєте, ця екскурсія допомогла мені закріпити знання, які я отримав, вивчаючи технологію, виробництво, заготівлю і зберігання кормів. Я потрапив на дуже потужний завод, де денний виробіток комбікормів становить 1050 тонн за добу. Головний технолог заводу показав нам, як працює виробництво від прийому й оцінки сировини до фасування, зберігання і видачі готової продукції».

Плосконос Олександр, студент 531 групи: «А мене вразила робота лабораторії підприємства. Нас ознайомили з рецептами повнораціонних комбікормів для всіх видів птиці, свиней, великої рогатої худоби та риби, які виготовляють у розсипному, гранульованому вигляді та у вигляді крихти. Так, для вводу в комбікорми мікроелементів із високою точністю встановлено модуль мікродозування. Ми побачили, як працює лінія лущення плівчастих культур, лінія фасування комбікормів у мішки по 5, 10, 20 і 40 кілограм. Якщо чесно, я не очікував наскільки високим є рівень комп’ютеризації та автоматизації на цьому підприємстві, тому дуже задоволений цією екскурсією».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори