Практичні заняття на «Технокомі»

Практичні заняття з дисципліни «Технологія виробництва та переробки продукції рослинництва» у студентів Луганського національного аграрного університету відбуваються звичайно ж на виробництві, а саме, на Харківській корпорації «Техноком».

Під час занять студенти особисто залучені до виробництва продукції рослинництва: спецій, приправ, картопляного пюре, макаронних виробів тощо. Вони поглиблюють свої теоретичні знання й щодо контролю якості сировини. І всі ці знання черпаються не з підручників чи електронних ресурсів, а безпосередньо шляхом практичного залучення до роботи на сучасному високотехнологічному обладнанні.

Практичні заняття на виробництві не пропускають, бо це не лише запорука отримання змістовних знань з певної дисципліни, це прямий шлях до безпроблемного працевлаштування. Зокрема, студенти, що проявили себе під час занять на «Технокомі» були запрошені на стажування.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори