Призупинення конкурсу на заміщення вакантних посад

Призупинення конкурсу на заміщення вакантних посад

НАКАЗ
Про призупинення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

У зв’язку з необхідністю дотримання основних положень Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», та листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року
№ 1/9- 154, забезпечення виконання наказу Луганського національного аграрного університету № 01-04/035 від 14.02.2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників луганського національного аграрного університету», наказую:

1. Призупинити проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників до закінчення карантину на всій території України.
2. Директору центру сучасних освітніх та інформаційних технологій Різниченку І. В., розмістити наказ на офіційному веб-сайті Університету (у друкованих засобах масової інформації).
3. Секретарю комісії – начальнику загального відділу Дрогіну Є. О. після закінчення карантину на всій території карантину визначити дату засідання комісії відповідно до встановлених термінів.
4. Оголошення конкурсу на заміщення посад до закінчення строку договору (контракту) оголосити після завершення карантину на всій території України.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. ректора Ростислав ПОДОЛЬСЬКИЙ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори