Приймаємо участь ще у одному проекті!

1 вересня Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) і товариство з обмеженою відповідальнісю “Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”. Сума гранту складає 4 мільойни 800 тисяч гривень.

У межах гранту ТОВ “Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” проведе цикл тренінгів та семінарів для стартап-команд, що складаються зі студентів та викладачів п’яти вищих навчальних закладів в Донецькій та Луганській областях. Це команди у Донецькому національному технічному університеті, Луганському національному аграрному університеті, Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля, Приазовському державному технічному університеті та Донбаській державній машинобудівній академії. Команди вивчатимуть основи інноваційного підприємництва, розвитку стартап-ідей, цифрового маркетингу, продажів. Завдяки практико-орієнтованому навчанню студенти отримають необхідні навички для розробки бізнес-продуктів та ІТ-підприємництва, одночасно розвиваючи навички командної роботи.

“Розвиток цього руху – Сікорскі Челендж – почався з Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Поступово стали долучатися інші навчальні заклади. Важливо, що команда викладачів та студентів не лише створює стартап і захищає його на конкурсі, а й потім отримує допомогу з пошуку для нього фінансування. Тому ми зацікавлені у тому, щоб поширити цей досвід на університети Сходу України, де безперечно, є талановиті викладачі і студенти. У своїх проєктах вони вирішують певну проблему (наприклад, з енергозбереження, впровадження ІТ-технологій в агрономії, дистанційної освіти) і виводять це на рівень стартапа, який може заробляти”, – сказала координаторка проєкту Людмила Русіна.

Проєкт розрахований на рік. Робочі зустрічі в університетах почнуться з жовтня. У липні 2021 року команди представлятимуть свої стартапи на локальних конкурсах в університетах, згодом – на регіональному. На ці конкурси планують запросити представників бізнесу, неурядових організацій, інвесторів, щоб кращі проєкти отримали гроші на їх втілення.

У проєкті буде задіяно не менше 200 студентів та 100 викладачів, які пройдуть тренінги та семінари стартап школи Sikorsky Challenge.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори