Приєднуйтесь! Ми чекаємо на Вас!

Луганський національний аграрний університет  є багатопрофільним навчальним закладом вищої освіти – IV рівня акредитації, який має унікальну мережеву організаційну структуру університету, що здійснює підготовку фахівців багатьох напрямків. Університет проводить набір здобувачів вищої освіти на 15 бакалаврських та 10 магістерських програм. Абітурієнтам запропоновані освітні програми з різних галузей знань, зокрема, аграрних наук та продовольства, архітектури та будівництва, ветеринарної медицини, виробництва та технологій, геодезії та землеустрою, природничих наук, соціальних та поведінкових наук, управління та адміністрування.

Університет має потужну базу практик як в Україні так й за її межами. У життя університету впроваджують сучасні інформаційні технології, так кожен студент має вільний доступ до навчально-методичної бази на платформі Moodle якою можливо скористатись у будь-який час.

З 2019 року ЛНАУ здійснює освітню діяльність у Луганській та Донецькій областях.

Приєднуйтесь! Ми чекаємо на Вас!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори