Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України: другий етап

Уже багато років поспіль топи рейтингів найкращих ВНЗ світу займають не українські університети. Можна до безкінечності шукати причини та винуватців такого становища, а можна змінювати його. Луганський національний аграрний університет обирає другий шлях – шлях змін, шлях рішучості, шлях прогресу. Самотужки не впоратися,треба залучитися авторитетною підтримкою того, хто вміє, знає та хоче допомогти.

Британська рада стала надійним партнером ЛНАУ щодо пошуку інноваційних підходів до освіти, пробудження студентсько-викладацької активності,спираючись на позитивний досвід навчальних закладів Європи.

Це співробітництво розпочалося з підтримки окремих студентських ініціатив у рамках проекту Active Citizens Ukraine і переросло в ґрунтовну освітню програму для університету в цілому. Відносно недавня співпраця, але помітні результати:

  • Навчені фасилітатори: Олена Миколаївна Знаткова, Катерина Олександрівна Родіонова, Вікторія Олександрівна Мінакова. Співробітники ВНЗ, які тепер вміють налагоджувати шляхи університетської взаємодії, що полегшує реалізацію успішних задумів.
  • Участь у проекті «Англійська мова для університетів» – відкриває нові перспективи на міжнародній арені.
  • Залучення до Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Ця програма складається з трьох етапів. У червні відбулась уже друга зустріч. «Агентами змін ЛНАУ», готовими упроваджувати інновації, стали Сергій Володимирович Кадигроб, Олена Миколаївна Знаткова, Катерина Олександрівна Родіонова, Сергій Сергієнко. Лідери вчаться заради реалізації омріяного проекту: «Створення освітніх аграрних центрів на прифронтових територіях», а головне, щоб Луганський національний аграрний університет став закладом освіти європейського рівня, одним із найкращих аграрних навчальних центрів світу.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори