Проекти агрономів

Заняття студентів ЛНАУ досить плідні та насиченні. Зокрема, нещодавно студенти агрономічного факультету, 1-ий і 3-ій курс, детально ознайомилися з особливостями різноманітних видів ґрунтів та можливостях вирощування томатів, розглянули історію та сучасний стан зрошувальних систем, історію сільського господарства в цілому. Що ж у цьому занятті особливого, тим паче для майбутніх агрономів? Принаймні, те, що обговорення матеріалу відбувалося англійською мовою, у рамках проектної діяльності.

Під час цих занять студенти виявили неабиякі творчі таланти, активно та із задоволенням брали участь у втіленні проектних задумів, проявили вміння згуртовано працювати в колективі.

Варто наголосити, що англійська мова – це невід’ємна складова особистісного та професійного зростання. До того ж, як показав вище зазначений досвід, опанування іноземної мови – це захоплюючий процес! То ж, беріть приклад зі студентів агрономічного факультету! Зрозумійте, що англійська мова – це фундамент необмежених можливостей необмеженого світу!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори