Проект «Англійська мова для університетів»

Луганський національний аграрний університет залучився до проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів». Мета проекту полягає в тому, щоб допомогти вищім навчальним закладам України створити власну стабільну навчально-методичну базу для навчання студентів англійської мови та підвищувати рівень викладання. Для переміщеного університету, який не має бібліотечного фонду, це корисна перспектива. Проте реалізація поставлених задач цього проекту допоможе досягти значно більшого. Чого ж саме?

По-перше, збільшення рівня мотивації студентів до здобуття знань. Рушійною силою стає особистий приклад викладачів, які час своєї відпустки присвячують навчанню. Вони пригадують та поповнюють знання свого предмету, обмінюються досвідом з іншими університетами, черпають нові ідеї.

По-друге, збільшення рівня мотивації студентів до здобуття лінгвістичних знань. Як роботодавець дізнається про знання, вміння та навички претендента на вакантну посаду? Правильно,сам пошукач про себе розповідає. Тому володіння навичками спілкування, засобами мовлення – це перший, головний засіб отримати роботу своєї мрії.

По-третє, збільшення рівня мотивації студентів до вивчення іноземних мов. Володіння іноземною мовою стирає будь-які кордони та страхи. Сміливо можна шукати роботу, відпочинок та власну долю all over the world.

Викладачами змін ЛНАУ, які взяли участь у проекті стали Валерія Володимирівна Тупченко, Марина Олександрівна Любіна, Олена Петрівна Троян, Тетяна Анатоліївна Одинцова. Вони повернулися з липневих тренінгів у рамках проекту натхненними та задоволеними. Як зазначила Марина Олександрівна Любіна: «Участь у цьому проекті є дуже корисною для нас, бо ми часто відчуваємо брак новітніх підручників, які мають інші виші. Такі ж зустрічі це унікальна можливість послухати особливості викладання іноземної мови від викладачів провідних університетів. Проте нам також є чим поділитись, неабиякий інтерес викликало викладання англійської мови студентам факультету ветеринарної медицини».

Тож дякуємо нашим партнерам Британській Раді за надану можливість. Сподіваємося на подальшу співпрацю та інші корисні проекти.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори