Проект підготовки магістрів спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія” за дуальною системою в ЛНАУ

Стандартна освіта – це коли знання дає університет, вміння та навички здобуваються на підприємствах під час практик. Такий процес навчання має певні мінуси, які скасовує дуальна освіта, передбачаючи одночасність засвоєння знань, умінь та навичок як результат плідного зв'язку між університетом та підприємствами. Луганський національний університет за якісну освіту, тому залучився до проекту Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні «Розробка та впровадження програм дуальної освіти у вищу школу України».

Пілотний проект дуальної підготовки студентів ЛНАУ розробляється на кафедрі будівництва та архітектури (в. о. зав. каф. Левадна Світлана Іванівна) для студентів спеціальності: “Будівництво та цивільна інженерія”. Базовим підприємством, на якому буде здійснюватись дуальна підготовка, обрано ПрАТ “ХІМПРОЕКТ” (проектний інститут, що здійснює діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах).

Уже у вересні 2017 року в університеті почнеться навчання студентів за дуальною системою в рамках магістерської програми «Будівництво та цивільна інженерія: функції проектувальника». Навчальний план підготовки передбачає: «теоретичне навчання» (на базі Університету, м. Харків) – 40%; «практичне навчання», «виробнича та переддипломна практика» (на базі ПрАТ “ХІМПРОЕКТ”, м. Сєвєродонецьк) – 60%. До навчального плану підготовки магістрів включено практико-орієнтовані навчальні дисципліни, зокрема: «Інформаційне моделювання будівель та споруд», «Організація проектної діяльності в будівництві»; «Науково-технічний супровід будівельних об'єктів», «Методи модернізації будівель і споруд», «Авторський нагляд за будівництвом». Проектні напрацювання університету були презентовані на засіданні Експертної групи проекту «Розробка та впровадження програм дуальної освіти у вищу школу України» проректором з навчально-наукової роботи – к.т.н., доц. Олексієм Анатолійовичем Овчаренком та доцентом кафедри будівництва та архітектури – к.т.н., доц. Тетяною Григорівною Фесенко.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори