Проект «Успішна особистість»

У лютому-березні 2016 року ініціативна група Луганського національного аграрного університету реалізувала проект «Успішна особистість», який було підтримано нашим соціальним партнером Українською миротворчою школою. Проект пройшов під гаслами: «Ми не переселенці. Ми переможці!», «Говорити українською – бути переможцем!». У рамках цього проекту відбулося дві поїздки до Луганщини та Донеччини.

25 лютого 2016 року відвідали с. Веселе Старобільського району Луганської області.

Враження від першої подорожі, у рамках першого подібного проекту ЛНАУ «Успішна особистість», досить різноманітні. Проте в університеті з'явилося ще декілька причин пишатися ЛНАУ та Україною:

  1. Полєва Анастасія – студентка ветеринарного факультету, ліричність та врода України, взірець гостинності.
  2. Сергієнко Сергій – студент економічного факультету, голос української душі, що єднає пращурів та нащадків.
  3. Дрогін Євген – студент біолого-технологічного факультету, незламний дух України: «Борітеся – поборете!».
  4. Вобліков Костянтин – студент будівельного факультету, українська щирість, жага до перемоги.
  5. Гаврилов Роман – студент біолого-технологічного факультету, скромність України, знахідка ЛНАУ, новий стиль.
  6. Дегальцев Влад – студент факультету механізації сільського господарства, українське вміння швидко зорієнтуватися в ситуації, гуманність, підтримка, допомога.
  7. Левченко Ілля – студент факультету механізації сільського господарства та
  8. Слущенко Ярослав – студент ветеринарного факультету, надзвичайна активна громадянська позиція, неочікувана терпимість та витримка, музичний смак України!
  9. Також презентація Вікторії Мінакової (аспірантка, асистент кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії), на якій такі пейзажі, немовби прапор України ожив!

Усі разом – взірець непересічного патріотизму та єдності!

15 березня 2016 року цей проект реалізували на Донеччині, а саме в містах Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівку.

Цього разу до проекту приєдналися ще декілька студентів ЛНАУ Анохін Олександр, студент факультету механізації сільського господарства, Чуйков Сава, студент ветеринарного факультету, Чуйков Артур, студент факультету механізації сільського господарства – три найяскравіших приклади сучасного успішного українця. Ці студенти власним прикладом змогли довести, що переселення – це не крах, це поштовх до пошуку нових можливостей реалізації себе. Вони найактивніші волонтери, учасники різноманітних проектів, заходів, конференцій, семінарів. Сава Чуйков до того ж поліцейський, що вразив під час цього проекту слухачів бездоганним українським мовленням.

Що хочеться сказати з приводу власне проекту? Звичайно, ми прості люди, яким зазвичай хочеться всього й одразу. Донецька й Луганська область, та їхня частина, що підконтрольна Україні, це дуже проблемний регіон. Дуже великий відсоток людей, які мають далеко не проукраїнські погляди. Проте, це значить, що є над чим працювати та є кого змінювати)))). До того ж якщо звичайні студенти, із їхніми повсякденними проблемами, із типовими відмовками тощо, змогли стати особливими, змогли й захотіли говорити української, то все буде Україна. Звичайно, ми не чекаємо на миттєвих реальних змін. Не варто забувати, що зміни починаються з кожного простого українця, а отже вони вже почалися з наших студентів. Сподіваємося наші студенти стануть прикладом для молоді цих регіонів.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори