Пропозиції для виробничої практики та стажувань

Виробнича практика займає важливе місце в студентському житті, адже це не лише необхідний практичний досвід, а й можливість виявлення прогалин в теорії та ефективний інструмент аналізу своїх сильних і слабких сторін, як майбутнього фахівця. Тому дуже важливо, щоб такий досвід набувався на сучасних, провідних та соціально відповідальних підприємствах. Це переконання є головним критерієм відбору виробництв для створення бази практик Луганського національного аграрного університету.

12 грудня відбулася зустріч студентів ЛНАУ з представниками Групи підприємств «Глобино» з метою ознайомлення з умовами проходження практики та стажувань на виробництвах галузі м'ясної, молочної промисловості, тваринництва та рослинництва. На корпорації «Глобино»  застосовуються найсучасніше обладнання та новітні технології, використовують ефективні методи організації та управління персоналом, до того ж тут зацікавлені в залученні молодих, прогресивних, компетентних спеціалістів до свого штату.  

Отже, ЛНАУ рекомендує це підприємство своїм студентам, а також нагадує: «Не втрачайте жодної можливості на шляху свого успіху»!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори