«Професійна палітра»

У квітні 2018 року Луганський національний аграрний університет взяв активну участь у профорієнтаційному заході для учнів 7-11 класів – «Професійна палітра», що відбувся у м. Сєвєродонецьк Луганської області. Його організатором був Луганський обласний центр зайнятості за підтримки Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації.

Представники ЛНАУ, Станіслав Георгійович Радов (декан будівельного факультету, канд. техн. наук, доц.), Сергій Вікторович Чугаєв (декан агрономічного факультету, канд. с.-г. наук), Катерина Сергіївна Березенко (декан факультету харчових технологій), Ганна Сергіївна Поповиченко (заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент кафедри обліку і аудиту, канд. екон. наук, доц.), зустрілися з потенційними абітурієнтами та їх батьками, щоб ознайомити з переліком спеціальностей, за якими здійснюється освітня підготовка в нашому університеті, розказати про умови вступу, презентувати навчальні, наукові та соціальні досягнення.

Сергій Болотський, директор ЛОЦЗ, наголосив, що сьогодення висуває нові вимоги до молодих спеціалістів, зокрема, професії гуманітарного напрямку відходять на задній план. Умілі руки – зароблятимуть гроші!

Проте Луганський національний аграрний університет стверджує, що знання, отримані у нас, дозволять, не обтяжуючи ваших рук, досягти значних успіхів у професійній сфері. Адже випускник ЛНАУ не простий робітник аграрного підприємства, а його керівник, головний технолог, головний інженер тощо!

Абітурієнте, пам'ятай, що від твого вибору залежить твій добробут у майбутньому. Луганський національний аграрний університет чекає на тебе, пропонуючи тобі здобути найактуальніші та затребувані професії сьогодення!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори