Проєкт USAID допоможе ЛНАУ розвивати дистанційне навчання

11 серпня 2020 року Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» та Луганський національний аграрний університет підписали грантову угоду «Підтримка дистанційного навчання для Луганського національного аграрного університету».

Бюджет гранту складає близько 600 000 грн. Метою гранту є підсилити організаційно-технічний потенціал Луганського НАУ для підтримки якісного дистанційного навчання для нинішніх та майбутніх студентів.

За цим грантом Проєкт USAID закупить та встановить обладнання та допоміжне програмне забезпечення для двох лабораторій дистанційного навчання: конференц-набори, ноутбуки, проєктор, інтерактивну дошку.

Також Проєкт USAID надасть чотири індивідуальні набори для відеоконференцій та запису – конференц-набори та ноутбуки. Близько 35 викладачів університету пройдуть підготовку щодо правильного та ефективного використання нового обладнання, створять 70 навчальних матеріалів для відповідних навчальних програм, які будуть розміщені на платформі для дистанційного навчання.

«Для університету-переселенця таке обладнання дуже важливе. Воно допоможе якісно організувати дистанційне навчання, що вкрай потрібне зараз, в умовах COVID-19. Навчальний рік ми завершували дистанційно, зараз висока вірогідність, що початок навчання буде теж дистанційним. Одразу шість викладачів зможуть проводити дистанційні заняття зі студентами, використовуючи ці комплекти відеозв'язку. Оскільки ми маємо 5 підрозділів університету у Донецькій і Луганській областях, то кожен підрозділ отримає це обладнання, два комплекти будуть у Слов’янську», – сказав директор Центру сучасних освітніх та інформаційних технологій Луганського НАУ Іван Резніченко.

Нагадаємо, що це друга грантова угода Проєкту USAID та Луганського НАУ. У жовтні 2019 року Університет отримав грант майже на 7 мільйонів гривень для оснащення структурних підрозділів університету у Луганській та Донецькій областях меблями, комп’ютерною технікою, IT-обладнанням, спеціалізованим програмним забезпеченням. Також за цим грантом Луганський НАУ отримав сучасне професійне обладнання та повний спектр спеціалізованих меблів для створення двох сучасних лабораторій – лабораторії ветеринарної медицини та лабораторії харчової промисловості у селі Веселе Старобільського району Луганської області.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

На фото: Виконуючий обов'язки ректора ЛНАУ Ростилав Подольський та Директор Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори