Радмір-Агро 2016

За вже добре встановленою традицією, що закріпилася впродовж останніх років у м. Харків, у приміщенні центру «Радмір-Експохолл» відбувся спеціалізований захід – «РАДМІР-АГРО 2016».

У вересні 2016 року студенти ЛНАУ разом із викладачами відвідали цей захід. Мета відвідування виставки: ознайомлення з новітніми досягненнями агропромислової галузі.

Керівники структурних підрозділів та студенти ЛНАУ жваво розв’язали діалог із представниками виробників обладнання, адже тут були представлені різні спектри техніки та устаткування, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності.

Родзинка заходу – живий діалог з представниками компаній, що безпосередньо створюють та вирощують гібриди сільськогосподарських культур, є виробниками органічних та мінеральних добрив, розроблюють технології заготівлі, переробки та зберігання продукції рослинництва.

Надзвичайний інтерес у студентів викликала доповідь компанії “Maise” з м. Дніпропетровськ. Представники цієї компанії докладно розповіли про технологію вирощування гібридів кукурудзи вітчизняної селекції, з урахуванням особливостей усіх зон України, біологічні особливості рослин і характеристику гібридів різних груп стиглості. Практичну сторону висвітленого матеріалу було підкріплено відео – роликом, у якому детально було представлено всі етапи технології вирощування культури.

Чекаємо на подібні цікаві для аграріїв виставки, обмін досвідом та нові враження!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори