Результати виборів до СтудРади

На тому тижні у нашому Університеті відбулися вибори до органів студентського самоврядування. Усе відбулося відповідно до процедури, прописаної в Положенні. ЦВК була створена в м. Слов’янськ, проте, щоб свій вибір могли зробити й ті здобувачі, які навчаються в інших локальних точках Університету, під час виборів широко застосовувалися можливості сучасних технологій.
Кожен кандидат виступив із власними виборчими програмами й поглядами на перспективи розвитку Університету. Їх пропозиції вражали. Відчувався лідерський потенціал, рішучість, ініціативність та небайдужість до власного майбутнього, до життя кожного здобувача освіти Університету та розвитку навчального закладу в цілому.
Проте перемогли найкращі!

Вітаємо новообраних глав органів студентського самоврядування:
– Голова студентського самоврядування: Гура Максим (йому довіра висловлена вдруге!)
– Студентський декан економічного факультету: Муравчик Ірина.
– Студентський декан ННІ механізації сільського господарства: Іщенко Владислав.
– Студентський декан факультету агрономії та будівництва: Ласковець Олександра.
– Студентський декан факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій: Сергеєва Катерина.

Щиро вітаємо переможців! Сподіваємося, що вони виправдають покладені на них очікування та здійснять усі наміри, задуми та плани із своїх передвиборчих програм, а можливо, і перевершать їх! Успіху вам!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори