Результати рейтингування показників діяльності викладачів, кафедр, факультетів ЛугНАУ за 2020-2021 навчальний рік

Щорічне оцінювання науково-педагогічних і педагогічних кадрів Університету та регулярне оприлюднення результатів на офіційних ресурсах є складовою внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти. Метою рейтингового оцінювання є встановлення якості роботи науково-педагогічних працівників і кафедр Університету, вдосконалення системи управління структурними підрозділами та створення умов динамічного розвитку на основі максимально повного використання наявного кадрового потенціалу.

Відповідно до «Положення про критерії оцінювання показників рейтингу педагогічних та науково-педагогічних працівників ЛНАУ» було організовано та проведено рейтингування науково-педагогічних працівників та кафедр Університету за результатами роботи у 2020-2021 н.р. У рейтингуванні враховувались наукова діяльність, активність в організаційній роботі, навчально-методична робота та особисті досягнення.

Робочою групою Університету для складання рейтингу перевірено повноту та об’єктивність внесеної інформації. Відповідно до отриманих результатів, визначено рейтинг кафедр, викладачів та найкращий факультет.

«Гордість ЛНАУ» за результатами 2020-2021 н. р.
(ТОП – 20)

ТОП-3 кафедр

Найкращий факультет

Дізнатися про рейтинги наших викладачів ви маєте змогу за посиланням: переглянути

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори