Розвиток сільськогосподарської кооперації в Україні: проблеми та перспективи

14 березня 2017 року в Прес-центрі “KHARKIV Today” відбувся круглий стіл: “Розвиток сільськогосподарської кооперації в Україні: проблеми та перспективи”. Організаторами заходу були Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації та ГО “Асоціація фермерів та приватних землевласників Харківської області”.

На круглому столі Фесенко Т.Г., к.т.н., доц., доцент кафедри будівництва та архітектури ЛНАУ, презентувала науково-практичні розробки щодо механізмів кооперації для реалізації проектів органічного виробництва. Авторський підхід ґрунтується на міждисциплінарному баченні ефективного й ощадливого використання наявних ресурсів для створення екологічної продукції, що відповідатиме міжнародним стандартам якості.
Учасники заходу висловили зацікавленість і готовність до співпраці з ЛНАУ в розробці тематичних програм підвищення кваліфікації для сільськогосподарських підприємств Харківщини.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори