Рік акредитації освітніх програм в Луганському національному аграрному університеті за новою процедурою: підсумки, проблеми, перспективи

Час підводити підсумки навчального року…

Луганський національний аграрний університет акредитував у 2020-2021 навчальному році 11 освітніх програм у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти.

Ми усвідомлюємо, що проблема забезпечення якості є однією з ключових для закладів вищої освіти. У сучасному світі, де все більше уваги приділяється конкурентоспроможності, соціальній відповідальності, максимальна залученість основних стейкголдерів стає все більше актуальною для гармонійного розвитку Університету. У Луганському національному аграрному університеті питанням забезпечення якості сьогодні приділяється особливу увагу усіма учасниками освітнього процесу. Забезпечення високої якості освіти є однією з головних умов довіри до нас здобувачів, наших стейкголдерів. Тому, мета Луганського національного аграрного університету – організувати освітню діяльність таким чином, щоб створити умови для мобільності, мотивації студентів, забезпечити їх високу конкурентоспроможність на ринку праці. Ми розуміємо необхідність подальшого формування культури якості в Університеті.

«Це був новий іспит для наших викладачів, здобувачів і співробітників, – підкреслює в.о. ректора Ростислав Подольський. Двічі переміщений Університет відновлює майже все: приміщення, документацію, бібліотеки, устаткування, лабораторії. Питання збереження переміщеного закладу вищої освіти – це питання національного престижу України. Луганський національний аграрний університет гідно пережив переїзд та має сили і потенціал для повноцінного існування».

Дякуємо гарантам та проєктним групам, усім учасникам освітнього процесу та зацікавленим сторонам, експертам, членам Галузевих експертних рад, Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за відповідальність, довіру, конструктивні рекомендації, які допомагають Університету у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори