Семінар з діагностики хвороб тварин «Діагностичний пошук: натхнення чи рутина» для студентів, практичних лікарів та викладачів  Університету

Семінар з діагностики хвороб тварин «Діагностичний пошук: натхнення чи рутина» для студентів, практичних лікарів та викладачів  Університету відбувся 20 березня 2021 року в Луганському національному аграрному університеті.

До Альма Матер завітали випускники факультету ветеринарної медицини , які працюють у різних сферах ветеринарії: лікарі клінік різних міст Донецької, Луганської, Харківської та Вінницької областей України. На захід зареєструвалося близько 100 слухачів, але, з урахуванням епідемічної ситуації щодо COVID–19, більшість учасників приймали участь дистанційно з використанням корпоративного месенджеру Microsoft Teams.

В. о. декана факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій  Людмила Пархоменко привітала учасників семінару від імені керівництва Університету та ознайомила присутніх із переліком освітніх програм (ОП), за якими навчаються студенти університету.

Особливу увагу було приділено питанню необхідності змін у ОП за спеціальністю 211 ”Ветеринарна медицина”, оскільки є гарантом ОП з підготовки магістрів, які навчаються на базі повної середньої освіти. Підкреслено важливість діалогу між гарантами ОП та стейкхолдерами, значна кількість яких за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» була присутня  на семінарі.

З профорієнтаційними матеріалами виступив відповідальний секретар Приймальної комісії університету Іван Кіральгазі, який представив усі аспекти щодо вступу до університету за усіма ОП.

Під час заходу приділено увагу анкетуванню учасників з метою подальшої взаємодії, підписання угод, укладання договорів між університетом і ветеринарними клініками для проведення виробничої практики здобувачами освіти  університету.

Головним спікером семінару був випускник нашого Університету Олександр Голубєв, який сьогодні очолює клініко-діагностичний центр факультету ветеринарної медицини (КДЦ ФВМ) Дніпропетровського аграрно-екологічного університету. Ним було висвітлено сучасний погляд з наданням кейсів щодо діагностики захворювань за допомогою ультразвукової діагностики з використанням тварин з патологією в якості моделей.

Доповідь з проблем кардіології тварин зробив Владислав Римський, після чого було проведено майстер-клас по відбору крові з демонстрацією роботи комплексного гематологічного аналізатора із диференціюванням лейкоцитів з 5 субпопуляцій та інших приладів.

В програмі семінару представлено новітнє обладнання Zoetis, програмне забезпечення для ветеринарної медицини VetScan 2 та WINNERTRAID.

В роботі семінару активну участь приймали студенти першого курсу  спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», які є представниками студентського самоврядування  факультету. Студентський декан Владислав Павлик отримав у подарунок атлас з рентгенології від першого Голови студентського наукового товариства  факультету ветеринарної медицини Олександра Голубєва, який є автором цього видання.

Після завершення семінару було проведене опитування учасників, які висловлювали вдячність Луганському національному аграрному університету за ініціативу з організації та проведення заходу.

Так завершився семінар та розпочався навчально-практичний марафон Луганського НАУ, присвячений 100 річчю Альма Матер.

 

Реєстрація учасників семінару

Вітальне слово в.о. декана Факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій Людмили Пархоменко.

 

 

 

Профорієнтація відповідального секретаря Приймальної комісії університету Івана Кіральгазі серед учасників семінару.

 

Студенти першого курсу  зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

Учасники семінару

Лекція Олександра Голубєва

Майстер-клас, насичена програма.

 Дослідження серця у вівчарки.

Майстер-класс із УЗД

Сучасне обладнання в межах майстер-класу

 

Навчальний посібник з рентгенології – накопичений досвід

І знову потік лекцій.

Доповідь В. В. Римського. з діагностики патології серця

Олександр Голубєв (спікер заходу, перший Голова студентського наукового товариства факультету ) та Владислав Павлик ( студентський декан факультету)

Випускники Факультету ветеринарної медицини Луганського національного аграрного університету з в.о. декана факультету Людмилою Пархоменко.

 

 

 

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори