#серцеЛНАУ

Ви знаєте, зараз у Луганському національно аграрному університеті порівняно з періодом «ДО…» (довоєнним, доокупаційним, до АТО) відбувається замало заходів. Є безліч причин для виправдання, проте хочеться сказати про інше. Свята, флешмоби, акції ЛНАУ просякнуті справжньою щирістю, невимушеними емоціями та глибокими почуттями! Можливо, тому, що організовуються не для галочки, за календарем, а за покликом сердець їх виконавців. Не виняток і благодійна акція до Дня захисту дітей – «Посилка добра».

2 червня діти-вихованці Богодухівського дитячого будинку інтернату отримали різні подаруночки, а головне УВАГУ від студентів Луганського національного аграрного університету. Акція «Посилка добра» студентська ініціатива! Задача адміністрації нашого університету – схвалювати, підтримувати та поширювати подібні ідеї. Що й робимо!

Організатором цього благодійного заходу стала Амєль Халілова, студентка факультету харчових технологій (http://lnau.in.ua/?page_id=126), активна громадянка Британської Ради в Україні (одного з партнерів акції), волонтер-початківець! Людина, яка випромінює добро! Дівчинка – #серцеЛНАУ!

Дуже тішить той факт, що студенти вишу-переселенця, у яких не бракує власних проблем, психологічних переживань та втрат, не егоцентричні, а здатні на добрі вчинки, відкриті для допомоги іншим, націлені змінювати життя на краще!

ЛНАУ – місце, де живе добро,взаємодопомога та підтримка!!!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори