Скажи «ТАК» своєму успіху – пропозиція міжнародної служби ЛНАУ!

Міжнародна служба Луганського національного аграрного університету постійно розширює коло свого партнерства, щоб заохотити найвибагливіших студентів скористатися унікальною можливістю проходження закордонних практик. Адже це унікальний шанс підвищення власної конкурентоспроможності як фахівця, найлегший спосіб вивчення іноземних мов та подорожі без затрат!

Нещодавно було організовано зустріч студентської спільноти ЛНАУ з новим координатором міжнародних практик Тетяною Русанівською, представницею ТОВ «Профітім».

Якщо після цього заходу залишилися ті, що вагаються, робимо переконливі тези на згадку:

  • Скориставшись пропозицією від «Профітім», ви отримаєте досвід роботи в Німеччині, країні з соціально-орієнтованою економікою, з найнижчим рівнем корупції та найвищим рівнем інноваційного підходу до виробництва! Де ще можливо отримати такий всебічний професійний досвід?!
  • Практика від «Профітім» ­ це літні або зимові канікули з користю (термін 3 місяці)!
  • Тут кожен знайде роботу по душі (сфера послуг, промисловість, сільське господарство)!
  • Володіння німецькою «до» – необов’язкове, а «після» ­ неминуче, як додатковий бонус!

Не вагайся – розвивайся! Як кажуть у нас у ЛНАУ, не варто втрачати жодної можливості або кажи «ТАК» своєму успішному майбутньому! Міжнародна служба ЛНАУ чекає на вас!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори