Софіївські зорі-2016 (обласний етап)

11 травня 2016 року, скориставшись перервою на Євробаченні, на базі ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбувся фестиваль Софіївські зорі, що традиційно відбувається з ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Надзвичайно приємно було відвідати україномовний захід, що став своєрідним викликом російськомовному повсякденню Харкова. Глядацька аудиторія була зачарована українськими піснями, у виконанні учасників, та патріотичною спрямованістю кожного виступу. Художні номери були пройняті вірою та надією в щасливе майбуття та невимовним бажанням скорішого закінчення війни.

ЛНАУ – за час свого переміщення намагається в кожному моменті шукати лише позитив. ЛНАУ- живе з цупкою вірою в свої сили та надією в найкраще, найскоріше та найсправедливіше. Виступи учасників інших навчальних закладів були блискучими. Безліч костюмів, кропітка робота художніх керівників, численні репетиції у власних залах на власній апаратурі – це все допомагає студентам аграрних ВНЗ удосконалити да оздобити свої художні вміння. На жаль, студенти ЛНАУ мають лише свій невідточений талант, одяг з особистої шафи, а деколи із шафи знайомих, та, а це найголовніше, емоції та переживання. Ця війну вони відчули на собі. Усе, про що наші студенти складають вірші та співають, – це їхній життєвий досвід. Їхні виступи – це не просто виступ на сцені, це кожного разу проживання свого нещодавнього минулого або щоденно омріяного майбутнього.

Ми більш за все прагнемо «повернення України» в наші рідні окуповані міста. Саме тому поезія «До України» Полєвої Анатасії, студентки ветеринарного факультету, пройняла глядачів до сліз. Дякуємо, Анастасіє, за твоє натхнення і вітаємо з 1 місцем серед читців.

Ми впевнені, що Луганськ, Донецьк, Горлівка, Свердловськ тощо – це Україна, тому з радістю співаємо разом із Давидовою Аліною, студенткою агрономічного факультету, «Як у нас на Україні». Щиро вдячні, Аліно, за твій позитивний сольний виступ і прийми наші привітання з 2 місцем і своїй номінації.

Майже всі ми тепер далеко від своїх батьків, тому нас не могла лишити байдужими пісня «Чорнобривці» у виконанні Руденка Сергія, студента агрономічного факультету. Виступ Сергієнко Сергія, студента економічного факультету, у черговий раз переконав, що говорити українською, співати українською – це модно, це бути переможцем! Вітаємо вас, хлопці, із 3 місцем.

Хочеться звернутися до ЛНАУ! Шановні співробітники, студенти, ваша підтримка дуже потрібна кожному, хто виходить на сцену, бо наша віра в них – це тепер усе, що веде їх до перемоги. Не жалійте, будь ласка, свого часу та оплесків. Ми одна родина! Ми ЛНАУ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори