Спортивні підсумки 2018-2019 навчального року

Навчальний рік, що завершується, в Луганському національному аграрному університеті в спортивному сенсі без перебільшення був найбільш насиченим за час переміщення.

Завдяки зростанню студентського спортивного потенціалу та за ініціативи викладача фізичного виховання університету Талапова Т.К. розпочали роботу секції з ігрових видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу та бадмінтону. Дуже велика кількість як на одного спортивного керівника, але завдяки невгамовному ентузіазму та енергетиці молоді це стало реальністю.

А тепер детальніше про успіхи, складнощі та перспективи по кожному виду.

Бадмінтон – складна гра, що потребує неймовірної витривалості та блискавичної динаміки від учасників. В Україні в цілому і серед закладів вищої освіти зокрема тільки набирає обертів бадмінтонний рух. Студентські змагання серед ЗВО Харківщини не проводилися. Проте на локальному рівні варто відзначити Гончарову Ірину (економ., 2) – 3-є місце у відкритому чемпіонаті ХНТУСГ ім. П. Василенка та Шкутько Дар’ю (буд., 4). Доречи, секція бадмінтону чекає також і на викладачів та співробітників!

Вже другий рік поспіль проводиться внутрішня першість університету з настільного тенісу. Саме цей турнір виконує роль відбіркових змагань: призери формують чоловічу та жіночу збірні команди університету для участі у обласній Спартакіаді. Дебют на великому турнірі цього року – це вже успіх. А індивідуальні перемоги в протистояннях віч-на-віч та одна командна перемога хлопців мотивують і наштовхують на думки про подальші особливості тренувального процесу. Також студенти здобули цінний досвід гри проти майстрів і «розрядників». Склад збірних: чол. – Кожома Денис, капітан (буд., 1), Виборний Олексій (буд., 2), Мирошник Станіслав (буд., 2); жін. – Візанті Анжела, капітан (економ., 2), Шепель Ольга (біотех., 3), Шкутько Дар’я (буд., 4).

Волейбол виявився найулюбленішим і внаслідок цього наймасовішим ігровим видом спорту. Представники всіх факультетів і курсів випробовували себе на тренуваннях, за попадання у збірні команди точилась справжня боротьба і конкуренція. Але до остаточної заявки від ЛНАУ на участь у Спартакіаді Харківської області серед ЗВО потрапили найбільш підготовлені студенти.

Чоловіча збірна: Маліновський Віталій, капітан (мех., 3), Діденко Кирило (буд., 1ск), Сирець Ярослав (агро., 2м), Виборний Олексій (буд., 2), Маслянко Марк (буд., 1), Чепілуха Владислав (агро., 1м), Кордон Єгор (мех., 2), Семихатка Максим (агро., 3), Мирошник Станіслав (буд., 2).

Жіноча збірна: Нестеренко Віталіна, капітан (біотех., 2), Баєва Вікторія (біотех., 2), Лютова Ганна (біотех., 2), Клименко Яна (економ., 4), Кіслінска Аліна (економ., 4), Кулагіна Даніелла (вет., 2), Дроздова Вікторія (біотех., 2), Заслонка Вікторія (біотех., 3).

Справжні лідерські якості і на тренуваннях, і в офіційних матчах проявив Маліновський Віталій – душа команди (в т.ч. і жіночої) та неперевершений майстер: поради, вправи, дії на майданчику, тактична підготовка і впевненість передавались всім гравцям. В підсумку чоловіча команда здобула дві перемоги в чотирьох поєдинках, жіноча – одну, що для дебютного сезону більш ніж пристойний результат, який може стати базисом для стрибка на високі щабелі турнірних таблиць в майбутньому.

Нажаль, заплановані студентські змагання з пляжного волейболу не відбулись. Але Діденко Кирило (буд., 1ск) і Виборний Олексій (буд., 2) спробували свої сили і набули цінний досвід в комерційному турнірі на полях ЦПКіВ ім. М. Горького. Вид, що потребує окремої специфічної підготовки та популяризації серед студентства в подальшому.

Баскетбольна збірна університету вкрай потребувала поповнення, адже в деяких іграх хлопці грали без замін, що надзвичай важко. Але вони витримали! Навіть проти вишів-грандів: ХАІ, ХПІ, Юракадемії та інших. І, нехай гучні перемоги ще попереду, цінний досвід і порцію турнірного драйву ми отримали. Склад команди: Лабушняк Андрій, капітан (вет., 2), Виборний Олексій (буд., 2), Кондріков Ілля (економ., 2), Толстой Василь (буд., 2), Подсвіров Сергій (мех., 1м), Чепілуха Владислав (агро., 1м), Поклад Владислав (буд., 2м), Кордон Єгор (мех., 2), Андрієнко Юрій (економ., 1).

Традиційно футбол – візитівка спортивного руху ЛНАУ. Збірна команда з футболу під керівництвом Павла Фірсова, Віктора Юрова та Тєміра Талапова бере участь одночасно в декількох турнірах: як комерційних, так і студентських. В рамках Спартакіади хлопці гідно змагались, але зупинись на стадії ¼ фіналу проти ХПІ. Склад команди: Копач Ігор, капітан (буд., 2м), Федоров Ернест (біотех.), Скубченко Павло (біотех., 1), Ромашенко Костянтин (буд., 2м), Гвоздь Ілля (агро., 2), Головенко Роман (агро., 1), Лимар Денис (агро., 3), Мирошник Станіслав (буд., 2), Перепелиця Сергій (буд., 3), Кисельов Сергій (мех., 2м), Чепілуха Владислав (агро., 1м), Гончар Денис (агро., 2). У осінній частині Кубку Харківа на полях ЦПКіВ ім. М. Горького окрім вище вказаних студентів брали учать ще Подсвіров Сергій (мех., 1м), Буднік Олександр (економ., 1), Сутанов Дамір (економ., 2), Бессонов Марк (економ., 2), Бугар Артур (буд., 1м), Фабрій Владислав (буд., економ) та Виборний Олексій (буд., 2).

Футбольні підсумки взагалі потребують окремої статті, адже ще триває XX Кубок Харкова, в якому наша збірна переможно виступає у своїй Лізі. Також найближчими вихідними на полях стадіону «Металіст» ЛНАУ братиме участь у міжнародному футбольному турнірі Red Bull Neymar Jr’s Five. Нагадаємо, що минулого року ми в ньому посіли 2 місце.

Взагалі за рік в активному спортивному русі університету на рівні збірних команд взяли участь до 50 (!!!) студентів. Це основа, навколо якої можна продовжувати подальше формування команд, здійснювати спадкоємність курсів, тренувальний процес, внутрішньо університетські змагання.

P.S. Ви звернули увагу, що прізвище одного студента зустрічається в усіх видах спорту?! Так, це – Виборний Олексій, спортсмен та людина-оркестр. В прямому і переносному сенсі, адже ви просто не чули, як він грає на фортепіано! Впевнені, що майбутні звитяги і капітанська пов’язка ще попереду. Так тримати, Олексію! Так тримати, ЛНАУ!

P.P.S. Варто відмітити участь нашого університету у Всеукраїнських кіберспортивних змаганнях з Dota 2. Команда під керівництвом Владислава Андрєєва (буд., 3) у складі Баглая Едуарда (буд., 3), Прокопчука Артема (економ., 2), Торощина Максима (економ., 2), Михайлова Костянтина (біотех., 3) ще тільки робить перші кроки, але очевидно, що кіберспорт потребує не менше тренувань і наполегливості ніж традиційні види.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори