Співпраця Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області

28 січня 2020 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області проведено нараду з представниками Луганського національного аграрного університету, а саме з в.о зав. кафедрою ветеринарного акушерства, внутрішньої патології, хірургії, фізіології та мікробіології Пархоменко Людмилою Іванівною та в.о зав. кафедрою інфектології, якості та безпеки продукції АПК Дубіним Русланом Анатолійовичем, стосовно плідної співпраці щодо навчання спеціалістів Держпродспоживслужби.

У рамках обговорення фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та представники інституту домовилися про проведення низки семінарів-навчань та надання методологічної підтримки в окремих галузях, а саме: вірусологія, овочівництво, садівництво, особливості здійснення фітосанітарного контролю, тощо.

Особливу увагу було приділено проведенню семінару з науковцями на тему грип птиці, який відбудеться в найближчий час, що на сьогоднішній день вкрай актуально.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори