Співпраця з Університетом-партнером імені Вітовта Великого розвивається: наступний крок – подвійні дипломи для здобувачів вищої освіти-екологів!

У рамкам підписаного меморандуму про співпрацю з Каунаським університетом імені Вітовта Великого (Литва) розпочалася активна діяльність, спрямована на підписання угод про програму подвійних дипломів. Під час зустрічі адміністрації Луганського національного аграрного університету з представниками Каунаського університету ім. Вітовта Великого (Литва) було підписано угоду про подвійні дипломи для студентів-екологів та обговорено основні питання та виклики:

  • визначення цільової кількості студентів, які щороку навчатимуться за програмою подвійного диплома;
  • моніторинг навчальної програми та її відповідність нормам як на інституційному, так і на національному рівні;
  • моніторинг, контроль та впровадження плану забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності;
  • керування адміністративними та академічними питаннями;
  • шляхи підвищення рівня знань іноземної мови кандидатів на участь у програмі;
  • менторський супровід здобувачів під час перебування в Університеті-партнері.

Здобувачі вищої освіти Луганського національного аграрного Університету мають унікальну можливість отримати разом із дипломом ЛугНАУ диплом європейського ЗВО-партнера, що цілком визнається у країнах ЄС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори