Співробітники ЛугНАУ взяли участь у другому етапі тренінгів для викладачів англійської мови від British Council

26-29 серпня 2021 року чотири співробітники Луганського національного аграрного університету взяли участь у другому етапі тренінгів для викладачів англійської мови. Захід був організований British Council в Україні в межах проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад».

Із представниками переміщених університетів в Києві протягом чотирьох днів працювали відомі тренери – Марія Ісакова та Людмила Павленко. Презентація та засвоєння матеріалу впродовж тренінгу відбувалось у формі дискусій, роботи в групах і парах, рольових ігор, симуляції. Тренери акцентували увагу на особливостях методики викладання англійської мови для конкретних цілей і методики викладання загальної англійської мови. Цей практичний курс дозволив викладачам ЛугНАУ актуалізувати свої знання й підвищити педагогічну майстерність, враховуючи специфіку різних видів і форм роботи для студентів різних спеціальностей.

Під час заходу викладачі англійської мови під керівництвом М. Ісакової та Л. Павленко розробили концепцію курсів англійської мови для адміністрації та науково-педагогічних працівників переміщених університетів. Стартувала робота над створенням навчальних програм нових курсів. Опитування співробітників Університету допоможе викладачам визначити мовні потреби своїх майбутніх слухачів і доопрацювати програми, аби зробити навчання максимально ефективним і корисним для слухачів, які мають різний рівень володіння англійською мовою та різні цілі.

Після затвердження нових програм у ЛугНАУ розпочнеться формування навчальних груп і безпосередня робота з підвищення рівня знань англійської мови. Нагадуємо, що курси англійської мови для співробітників Університету будуть безкоштовними. Тож просимо всіх зацікавлених осіб активно долучитися до анкетування й навчання у групах.

Викладачі ЛугНАУ щиро дякують British Council в Україні за проведене навчання і з нетерпінням чекають на заключний етап тренінгів, під час якого вони зможуть поділитися власним досвідом викладання англійської мови для адміністрації та працівників в альма-матер.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори