Співробітники ЛугНАУ взяли участь у курсах підвищення кваліфікації від ІВО та British Council

22-30 червня 2021 року п’ять співробітників Луганського національного аграрного університету взяли участь у тренінгу для викладачів англійської мови. Захід був організований Інститутом вищої освіти та British Council в Україні в межах проєкту ЄС REDU.

Кваліфікацію викладачів англійської мови переміщених ЗВО України підвищував Роберт Бакмастер – відомий британський педагог, автор новаторських книг із методики викладання англійської мови. Під час тренінгу Р. Бакмастер розглянув такі важливі для педагогів питання, як особливості викладання граматики й лексики, передумови ефективного читання й говоріння англійською мовою, нові підходи до аудіювання, написання текстів різного спрямування в межах навчання мові. Особливу увагу тренер звернув на специфіку використання візуальних і відеоматеріалів під час занять. Р. Бакмастер також надав присутнім корисні поради щодо підвищення рівня викладацької майстерності.

Тренінг для викладачів англійської мови дозволив співробітникам ЛугНАУ актуалізувати свої знання, оволодіти сучасними методами й формами роботи, сприяв професійному зростанню викладачів. Зазначені курси підвищення кваліфікації закладають базу для організації в переміщених університетах безкоштовних курсів англійської мови для співробітників ЗВО. Це дозволить у 2021-2022 навчальному році більш ніж 50 представникам ЛугНАУ вдосконалити свої мовні навички, аби брати участь у ширшому колі міжнародних проєктів, конкурсів, семінарів, конференцій, виставок тощо, гідно представляючи альма-матер.

Співробітники ЛугНАУ щиро дякують ІВО та British Council в Україні за проведене навчання і з нетерпінням чекають на нові зустрічі в межах проєкту REDU!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори