Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей

У вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.

В рамках цього проєкту 26-27 квітня 2021 року у м. Старобільськ тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” – Олексій Струцинський та Леся Люшенко провели для студентів та викладачів нашого університету дводенний тренінг на якому слухачі опанували нові знання з розробки бізнес-продукту на основі переліку проблем та потреб клієнтів, а також створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії та інструменти її розвитку.

Кожен з учасників мав нагоду презентувати свої найкреативніші та найсміливіші ідеї для того, щоб у подальшому почати їх втілювати у життя.

Головною метою цих тренінгів є – забезпечити слухачів стартап шкіл знаннями і навичками, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї та сприятимуть незалежній підприємницькій діяльності, що орієнтована на розроблення і виведення на ринок власного продукту.

Дякуємо тренерам за нові знання, а учасникам бажаємо наснаги щодо реалізації поставлених цілей!

Також нагадуємо, що набір учасників триває! Не втрачай свій шанс, реєструйся для участі за посиланням: https://bit.ly/32g0Ek4

З усіх питань можна проконсультуватися у ментора проєкту від ЛНАУ – Сергія Сергієнка.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge  в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори