Старт

На календарі вересень, а значить, час вітати Луганський національний аграрний університет з початком навчального року та зустрічати у дружній родині студентів нового набору. Звісно, вітальний захід відбувся в урочистій обстановці, де, як то мовиться, і себе показали, і на новачків подивилися. До того ж ЛНАУ дійсно є чим пишатися, і, як ми побачили, нинішнім першокурсникам, є чим вражати!

За словами присутнім, знайомство пройшло в надзвичайно дружній атмосфері. Інакше бути не могло, адже ЛНАУ – це згуртований колектив однодумців, де кожен знаходить допомогу, підтримку та розуміння.

За словами організаторів (помічник ректора Олена Миколаївна Знаткова та її талановита команда), захід був досить динамічним, бо ЛНАУ спонукає будь-кого займати активну життєву позицію, бо вважає це однією з найголовніших запорук особистого успіху.

За словами тих, хто виступав на сцені, новий набір – це розкриття ще однієї грані таланту ЛНАУ, отже, університет квітне щороку!

Шановний студенте, у тебе все буде добре! Адже, якщо старт твого професійного зростання був із Луганським національним аграрним університетом, то фініш буде з перемогою!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори