Створення Лабораторії якості навколишнього середовища в ЛугНАУ

За фінансової підтримки ЄС Луганський національний аграрний університет і ЛОГО «Аграрна дорадча служба» реалізують проєкт «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» (AHEADEU) вартістю 798 339 євро, який передбачає, в тому числі, створення Лабораторії якості навколишнього середовища на суму близько 43 000 євро.

Метою створення лабораторії є забезпечення навчального процесу за спеціальністю 101 Екологія, виконання робіт за науково-дослідницькою тематикою кафедри екології та безпеки життєдіяльності. На базі лабораторії проводитимуться експрес-аналізи різноманітних показників стану навколишнього середовища, для виконання яких буде придбано комбінований тест-набор для аналізу ґрунтів, води та повітря, вимірювач вмісту нітратів і радіонуклідів у сільськогосподарській продукції, газоаналізатор, люмітестер для визначення бактеріального забруднення середовища й навіть мультикоптер для відбору проб повітря над об’єктами.

Університет також планує надавати послуги фізичним та юридичним особам із дослідження якості поверхневих, ґрунтових і питної води, хімічного аналізу ґрунтів, повітря та складати рекомендації щодо зменшення впливу об’єктів господарської  діяльності на довкілля.

Протягом березня-квітня 2021 року проєктною командою ЛугНАУ визначено перелік обладнання для Лабораторії якості навколишнього середовища. Наразі тривають підготовчі роботи для проведення тендеру на закупівлю необхідного обладнання.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори