Створення лінгафонних кабінетів у ЛугНАУ

Луганський національний аграрний університет і ЛОГО «Аграрна дорадча служба» за фінансової підтримки ЄС реалізують проєкт «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» (AHEADEU) вартістю 798 339 євро. У межах реалізації проєкту передбачене створення двох лінгафонних кабінетів у ЛугНАУ на суму близько 23 000 євро, які сприятимуть покращенню мовних навичок здобувачів і співробітників Університету.

Обладнання лінгафонного кабінету сприяє кращому засвоєнню матеріалу, оскільки конструкція індивідуальних робочих місць студентів передбачає відокремлені столи з

індивідуальним обладнанням для роботи (комп’ютер із встановленим програмним забезпеченням, монітором, мишею та навушниками з мікрофоном). Це дозволяє студентам сконцентруватися на завданні, а також максимально ефективно використовувати час на занятті, адже викладач може працювати з кожним студентом індивідуально і водночас контролювати якість роботи всієї групи.

За рік навчання з використанням технологій лінгафонного кабінету можливе вивчення нормативних дисциплін студентами 1 та 2 курсів, а також вибіркових дисциплін студентами 1-5 курсів. Усього навчання пройдуть близько 400 студентів. Гнучкість програмного забезпечення дозволить навчати учнів відокремлених структурних підрозділів ЛугНАУ за умови збереження нормативної кількості учнів у групі з іноземної мови.

Навесні 2021 року співробітники ЛугНАУ визначили перелік необхідного обладнання для лінгафонних кабінетів, триває активна підготовка до проведення тендерних процедур.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори