Стоп корупція!

У Луганському національному аграрному університеті розпочалися пекельні дні – зимова сесія. Сподіваємося, що всі студенти підготувалися до іспитів та заліків і викладачі оцінять ваші знання найвищим балом!

Проте, вважаємо за свій обов'язок нагадати про існування певних документів, які в ці дні актуальні, як ніколи. Мова йде про Закон України «Про запобігання корупції», Антикорупційну програму ЛНАУ та інші нормативні акти, з якими ви можете ознайомитися на сайті Університету.

Тож, шановні студенти, нагадуємо Вам, що будь-які спірні питання можна вирішити, і варто це робити лише законним шляхом! Вам завжди допоможуть ваші куратори, адміністрація університету, до того ж діє електронна скринька довіри (на головній сторінці офіційного сайту Університету). І головне, знання не купити! Їх здобувають кропіткою працею, але ці зусилля обертаються у стократ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори