Студенти ЛНАУ – волонтери Євробоксу

З 16 по 24 червня Харків приймав континентальний турнір з боксу – чемпіонат Європи серед чоловіків. Чемпіонат Європи – один з головних кваліфікаційних турнірів, на якому були розіграні ліцензії на чемпіонат світу з боксу в Гамбурзі цієї осені. Участь у чемпіонаті взяли більш ніж 300 найсильніших боксерів континенту з 40 європейських країн.

Збірна України не розчарувала – Юрій Шестак, Олександр Хижняк та суперваж Віктор Вихрист здобули заслужене золото.

А ви знаєте, що студенти ЛНАУ взяли активну участь в організації чемпіонату? Вони приєдналися до волонтерів Харкову та допомагали на всіх етапах проведення чемпіонату. Зустрічали та проводжали команди в аеропорті, поселяли в готелі, працювали в тренувальних залах та залах для поєдинків.

Це студенти агрономічного факультету, факультету ветеринарної медицини, факультету харчових технологій Кваніна Ганна, Князь Олег, Лобанова Анна, Прасов Іван, Тіщенко Олег, Куцин  Борис, Разарьонова Ірина  та Шефлер Дмитро. Вони здобули унікальний досвід, працюючи з командами європейських боксерів. Наші впоралися на всі сто. Задоволеними залишились і спортсмени, і організатори чемпіонату. А хлопці й дівчата отримали сертифікати та запрошення працювати зі спортсменами наступних чемпіонатів. Молодці.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори