Студенти ЛНАУ та їхні «Чемпіони Польщі»

Наприкінці жовтня у Кракові відбулася сімдесят перша міжнародна виставка породних морських свинок («LXXI Międzynarodowa Wystawa Rasowych Świnek Morskich»), яка зібрала учасників зі Словаччини, Чехії, Польщі та України.

У складі делегації нашої країни у виставці взяв участь Владислав Мирний, студент 3 курсу факультету ветеринарної медицини ЛНАУ, Президент українського клубу морських свинок («Ukrainian Cavy Club»).
Його «команда» показала дуже гарні результати та захистила честь вітчизняного племінного розведення декоративних тварин. Українські свинки, порід: Скінні, Англійський селф та Каліфорнія, перемогли у своїх породних та в деяких вікових групах, обійшовши польських, чеських та словацьких конкуренток. За правилами польського Клубу та за рішенням суддів, кожна з них отримала титул – «Чемпіон Польщі».

Також Владислав Мирний разом зі своєю колегою з Клубу UCC Христиною Рачинською пройшли стажування з проведення породної експертизи морських свинок. Це можна вважати значним кроком до появи вітчизняних експертів породних морських свинок, яких наразі в Україні немає, та розвитку галузі в цілому.

Як бачимо, українському декоративному тваринництву, а також Луганському національному аграрному університету, є ким та чим пишатися та є над чим працювати!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори