Студенти Луганського національного аграрного університету виконують науково-дослідні роботи на полях

Студенти Луганського національного аграрного університету (ЛНАУ) за спеціальністю “Агроінженерія” 7-8 жовтня пройшли практику на земельних ділянках навчального закладу у Слов’янську (Донецька область). Участь у практичних заняттях взяли викладачі та 67 студентів – 23 студенти ЛНАУ та 44 студенти відокремленого структурного підрозділу “Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ”.

Перед початком занять студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки.

Студенти разом з працівниками ТОВ “Ілюс” здійснили комплекс робіт зі створення дослідних полів сільгоспкультур, видалили карантинні рослини, а також підготували земельні ділянки сільськогосподарського призначення для інших робіт. Багато хто вперше сів за кермо сучасного комбайна. Загалом під час практики обробили понад 600 гектарів земель сільськогосподарського призначення для подальшого користування у навчальному процесі.

“Мені випала надзвичайна можливість спробувати у дії таку техніку, про яку я навіть не мріяв. Після цього я ще більше захопився своєю спеціальністю”, – поділився враженнями студент 1 курсу ЛНАУ Павло Когут.

Для проведення практики керівництво ЛНАУ залучило кваліфікованих працівників місцевої агрокомпанії “Ілюс”, яка безоплатно надала працівників, сучасну сільськогосподарську техніку John Deere, а також свою експертизу із забезпечення раціонального використання земельних ділянок. Така взаємодія стала можливою після укладення угоди з агрокомпанією.

“Те, що студенти проходять практику на сучасному обладнанні, – дуже важливо. Бо саме така техніка є у провідних агрокомпаній України, і вони потребують підготовлених працівників. Це шанс для студентів отримати практичні навички, спробувати працювати на цій техніці. У нашого університету є домовленість з агрокомпанією, що студенти зможуть долучитися також до ремонту і профілактичного огляду комбайнів, інших сільськогосподарських машин взимку, будемо використовувати ці можливості”, – сказала проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЛНАУ Ірина Кирпичова.

ЛНАУ наразі співпрацює з бізнесом регіону, аби студенти мали можливість проходити практику на землях, що знаходяться на балансі університету, та у господарствах на сучасній сільськогосподарській техніці, отримувати практичні навички.

Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) Луганський національний аграрний університет цього року отримав широкий спектр IT обладнання, програмне забезпечення для успішного функціонування всіх структурних підрозділів ЛНАУ, а також устаткування для лабораторій ветеринарної медицини та харчової переробки у селі Веселе Луганської області на базі Старобільського фахового коледжу ЛНАУ. Загальна сума гранту складає майже 7 мільйонів гривень.
Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

[Best_Wordpress_Gallery id=”14″ gal_title=”14.10.pole”]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори